Arvustused Eco Slim

 • Tiina

  Tahan öelda, et meie linnas on nüüd piisavalt suur grupp inimesi, kes kasutavad eco slim. Meil on võimalus pidevalt suhelda üksteisega, jagades kogemusi ja rääkides tulemustest. Ja inimeste seas vastuvõtva tilgad on mitte ainult naised, vaid ka mehed. Nagu näitab enamik minu uuringud, inimesed lugupidamisega kuuluvad selle juurde ja kinnitavad selle tõhusust. Parimad tulemused ravim näitab inimesi, kes lisaks oma sisseastumise tegelevad spordiga. Isiklikult ma lihtsalt võtan tilga juhiseid ja tahan öelda, et selle aja jooksul on suutnud viska seitse kilogrammi kohta, seadmata ennast piinav toitumine ja treenima. Nüüd on plaan osta veel üks pakend seda heastada.

  Eco Slim
 • Kristo

  Tahan öelda, et mul on väga hea meel, et omal ajal kuulata sõber ja hakkas võtma Eco Slim. Hetkel olen suutnud kaotada kümme kilo ülekaalu ja plaanin osa veel vähemalt viis. Tunnen annab jõudu, energiat, ja täpselt ei saa öelda, et meeleolu on ka paranenud. Ja ma usun, et see ei ole piir, mida ma ei jõua, võttes seda võimalust. Soovitan kõigile, kes soovivad vabaneda ekstra kilo ja normaliseerida oma tervist. Ei ole vaja mingeid muid meetodeid. Sa ainult midagi kaotad jõudu ja usku saavutada tulemusi.

  Eco Slim
 • Kerli

  Ma võtan need tilgad juba mitu kuud, ja on juba saavutanud häid tulemusi. Veel olen juhtis tähelepanu üks detail – kui te joote tablette enne magamaminekut, siis võib selle rikkuda. Nii, et ei oleks asjatuid probleeme, ma hoian juhiseid. Eriti hästi toimivad pärastlõunal langeb. Kui jood, tunned hoovuste energia, mis võimaldab kiiresti teha mingit tööd. Nüüd tahan proovida ühendada vastuvõtt eco slim osaga fitness.

  Eco Slim
 • Kristo

  Hakkasin võtma need tilgad soovitus minu hea sõber. Kusjuures mitte ainult ei joo ravimit, kuid ma üritan teha trenni. Tulemusega väga rahul ja ma võin ausalt soovitada Eco Slim kõik need, kes soovivad kiiresti viska kaalu.

  Eco Slim
 • Laura

  Ma palju aastaid tulutult püüdnud toime tulla probleemiga palju kaalu. Aastate jooksul proovinud palju erinevaid tehnikaid ja ravimeid, kuid erilist efekti ei olnud sellest. Lõpuks minu arst, kelle juures ma sageli konsulteerida üle mu probleeme, soovitas mulle tilk Eco Slim. Ütlen kohe, et oli seatud ei ole liiga optimistlik, kuid valesti olin. Vahend tõesti töötab väga tõhusalt. Mul õnnestus kolme kuuga kaotada kümme kilo ja peale seda ma hakkasin ennast palju paremini.

  Eco Slim
Hinnang Eco Slim
4.2
14